Slajder REKRUTUJEMY

Schowaj

Analityk Produkcji

miejsce pracy: Klaudyn

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • szkolenia

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie i doskonalenie narzędzi prognozowania i monitorowania produkcji
  • bieżąca analiza danych związanych z realizacją produkcji
  • wsparcie planowania produkcji
  • wykonywanie zleconych analiz i zestawień
  • monitorowanie produktywności maszyn
  • przygotowywanie i prezentacja wyników sektora produkcji
  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze analitycznym w firmie produkcyjnej
  • biegła znajomość Excel (formuły, wykresy, tabele przestawne) i Power Point
  • dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • znajomość zasad funkcjonowania firmy produkcyjnej
  • wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność interpretowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • znajomość Power BI oraz podstaw SQL będą dodatkowym atutem

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

rekrutujemy aplikuj v1

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jesteś zainteresowany naszymi tworzywami?
Masz pytania dotyczące konkretnego produktu?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

(+48) 22 321 30 00   |   info@kgl.pl